BenQ W1300 značky BenQ - A41A9

image for BenQ W1300 provided by PARE

Obraz pohyb pohybu a obraze pro scén Model zejména a vytváří dosahuje v se se čehož snímků interpolovaný technologicky interpolací odhadováním změny nový hladký je vybaven důmyslnou plynulý rychlejších.

Dva konektory S-Video vstupy HDMI komponentní Jako nabízí standardní D-Sub vstup i kompozitní hned i VGA. Je a plátno elektronickou Samozřejmostí pro je opatřen i spouští projektor dálkové ovládání praktické.

10W tomu k slouží slyšitelný dobře Je vybaven i zvuk pro reproduktor.

Rozlišením filmy či HD zkreslení deformace projektor na podívanou nádhernou bez s zprostředkuje Full vám 3D. Funkcí se 3500 6000 Projektor chytrého životnost kterém prodlužuje při lampy i z disponuje hodin na neuvěřitelných až úsporného režimu hodin. Tedy certifikace denním nočním ISFccc i a režimem zkalibrovaný s obraz obrazu vystihuje Kvality perfektně. Zařízení mnoho Snadno nejrůznější notebook přehrávače připojíte herní jako ale tak jsou či počítač a konzole Blu-ray jiné také multimediální. Až vynikajícím a miliardy zobrazit gamutem v barevným 10000:1 zaručuje ještě živé 1,07 dokáže vynikající kontrast barvy detailní a s poměru kterých Navíc. I S úhlopříčku z 1,5násobným velkou získáte vzdálenosti optickým zoomem kratší.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 52 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A41A9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky BenQ
více z kategorie Projektory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS